|  
 רובי סלטון
מנהל הבלוג:  רובי סלטון תאריך פתיחה:  18/08/2006 08:56
בלוג פורקס באתר טורנדו FX
השקעות - כללי
ניתוח טכני למסחר במט"ח מול מסחר במניות 13/05/2011 13:22
מאת רובי סלטון
כדי להיות סוחרים מוצלחים במניות או במט"ח יש לדאוג לקנות בזול ולמכור ביוקר. אולם ההחלטה על מהו ה"בזול" ומה ה"ביוקר" היא החלטה שניתן לקבל רק בדיעבד. אם קנינו מנייה שמחיריה עולים, מתי נחליט למכור אותה?את הרווח הגדול ביותר נשיג אם נחכה עם מכירת המניה עד לקראת סיום המגמה, לפני שמגמת עליית מחירי המנייה משתנה ומתחילה לרדת, אבל בשביל לעשות זאת, עלינו לחזות את התנהגות מחירי המנייה ומתי מחירים אלו עומדים לקראת צניחה.
המשך לקרוא...
השקעות - כללי
כיצד להרכיב תיק השקעות חכם 22/03/2011 19:39
מאת רובי סלטון
תיק השקעות חכם הוא כזה שמקטין את גורמי הסיכון, מעלה את התשואה ומתאים למידת הסיכון שהלקוח מעוניין בו. לאורך זמן, התשואה הטובה ביותר מתקבלת על ידי השקעות בשוק ההון, אולם, שוק ההון הוא גם המקום בו אדם יכול לאבד את כל נכסיו. לכן, כאשר בונים תיק השקעות נכון, יש לעשות זאת בצורה חכמה, כזו אשר תיקח בחשבון את גמישות המשקיע וצרכיו ובמקביל תתכנן היטב את ההשקעות והחברות בהן היא משקיעה. ניהול תיק ההשקעות הוא עניין מורכב הדורש ידע רב ומקצוענות, מעקב אובייקטיבי והבנת התהליכים הפיננסים המתרחשים בארץ ובעולם, כמו גם הבנת רצונו וצרכיו של המשקיע.
המשך לקרוא...
השקעות - כללי
כיצד לבחור מנהל תיק השקעות 16/03/2011 09:49
מאת רובי סלטון
ניהול השקעות חכם דורש ידע רב והתעדכנות שוטפת. בעלי ההון המעוניינים להשקיע את כספם מוצאים את עצמם ללא הידע והזמן הנדרש לצורך ביצוע השקעותיהם בעצמם ולפיכך, פונים לעתים קרובות לעזרתו של מנהל תיקי השקעות. המאמר יסקור את הטיפים לבחירת מנהל תיק השקעות טוב.
המשך לקרוא...
פורקס - ניתוח טכני של מסחר במט"ח
התיק הוירטואלי - שירות איתותי מסחר 12/04/2008 20:24
מאת רובי סלטון
עברה יותר משנה מאז הניסיון הקצר לנהל תיק מט"ח וירטואלי. בתחילת 2008 השקנו שירות יחודי שזו מטרתו, אך הפעם, ניהול התיק איננו וירטואלי, אלא מבוצע בזמן אמת תוך אפשרות לקבלת איתותי מסחר ישירות בחשבון המסחר שלך. הצטרפו גם אתם לשירות איכותי זה.
המשך לקרוא...
פורקס - כלי מסחר מתקדמים
קווי מגמה Multiple Time Frame 11/08/2007 21:31
מאת רובי סלטון
(מספר מוצר: 1305) סקריפט ייחודי זה משרטט על המסך את כל רמות התמיכה וההתנגדות לפי קווי מגמה במסגרות הזמן העיקריות בתוכנה למסחר במט"ח MetaTrader 4. כלי עוצמתי זה נבנה על פי דרישה מצד סוחרים מקצועיים איתם אנו עובדים שלטענתם סוחרים אך ורק על פי פריצה והתנגדות של קוי מגמה. אנו משוכנעים שתוכלו להפיק ממנו תועלת מירבית.
המשך לקרוא...
פורקס - כלי מסחר מתקדמים
מטריצת עוצמה יחסית בין מטבעות - RSM 26/06/2007 22:07
מאת רובי סלטון
(מספר מוצר: 1303) בעקבות דרישה גוברת והולכת לאסטרטגיות גידור (הדג'ינג - Hedging), וכן כדי לעזור לסוחרים הסוחרים ידנית, פיתחנו אינדיקטור יחודי זה המאפשר ניהול פוזיציות בהתאם לחוזק היחסי בין מטבעות שונים. אינדיקטור זה הינו כלי עזר הכרחי המאפשר פתיחת פוזיציה חדשה ברמת ביטחון גבוהה הרבה יותר, סגירת פוזיציה קיימת כאשר החוזק היחסי בין מטבעות שונים משתנה או מניעת טרייד שגוי במקרים בהם קיים ספק לגבי עוצמתו של מטבע מסוים.
המשך לקרוא...
פורקס - כלי מסחר מתקדמים
חבילת כלי מסחר ללקוחות טורנדו FX 25/05/2007 14:08
מאת רובי סלטון
(מספר מוצר: 5000) מוצר זה הינו למעשה חבילת כלי מסחר ללקוחות, הכוללת את כל כלי המסחר המתקדמים שאנו מפתחים. כל כלי מסחר שנפתח בעתיד יתוסף לחבילה זו וכל לקוח שלנו יוכל להנות ממנה.
המשך לקרוא...
פורקס - כלי מסחר מתקדמים
אינדיקטור לשרטוט רצועת מחיר - Range Visualizer 25/05/2007 13:54
מאת רובי סלטון
(מספר מוצר: 1302) אחד מהצרכים הבסיסיים של כל סוחר מט"ח הינו זיהוי ויזואלי פריצות של רצועת מחיר בפרק זמן מסוים (10 דקות, 30 דקות, 120 דקות וכו'). לשם כך פיתחנו אינדיקטור המשרטט רצועת מחיר לפי פרמטרים הנקבעים על ידי הסוחר.
המשך לקרוא...
פורקס - כלי מסחר מתקדמים
אקספרט פריצות - TFX Breakout 25/05/2007 13:21
מאת רובי סלטון
(מספר מוצר: 2102) אחת משיטות המסחר הטובות בשנים האחרונות הינה שיטת הפריצות היומיות ב-GBP/USD. לשיטה שמות ומימושים רבים והיא קיבלה את המוניטין שלה תודות לגרף הרווח העקבי והרציף יחסית אותו היא מייצרת משך תקופה ארוכה של שנים. המימוש של טורנדו FX לשיטה, הפך פופולארי מאד בקרב הסוחרים הישראלים ואנו שמחים לאפשר ללקוחותינו לסחור בעזרתו.
המשך לקרוא...
פורקס - כלי מסחר מתקדמים
אקספרט חצי אוטומטי למסחר בחדשות - News Trader 25/05/2007 13:15
מאת רובי סלטון
(מספר מוצר: 2100) אסטרטגיית המסחר הנפוצה למסחר בחדשות הינה אסטרטגיית ה-Straddle: מיקום הוראת Buy Stop ו-Sell Stop במרחק מסוים ממחיר השוק כשהמטרה הינה לתפוס פריצה לאחד הכיוונים לאחר פרסום חדשות מסחר. לצורך כך פיתחנו אקספרט העושה את העבודה בשבילך.
המשך לקרוא...
חיפוש
דף הבית | שירותים | ברוקרים | תוכנת המסחר | פתיחת חשבון | פורום | בלוג | מי אנחנו | אזהרות | צור קשר